Vítejte na Stylové párty

Jan Fréhar 18 bře, 2017 Novinky 0 Zobrazeno: 148

Vítejte na našem nově spuštěném eshopu s názvem Stylová párty. Najdete zde mnoho dekorací, které využijete při chystání a organizování svatby, narozenin a různých druhů oslav. To ale není všechno. Již brzy rozšíříme naši nabídku také o párty kostýmy, doplňky ke kostýmům, paruky, líčení a o další výrobky, které si můžete představit pod pojmem párty.

Jsme na párty scéně nováčci, ale můžeme vám již nyní slíbit, že neusneme na vavřínech. Můžete se těšit na nové kategorie (které u nás naleznete vždy v předstihu před danou událostí) jako je halloween, valentýn, nový rok, baby shower... Kdo vůbec jsme a proč jsme eshop založili?

Na poli ecoomerce jsme od roku 2015, kdy jsme spustili první internetový obchod Nejlevnější korálky. Postupně jsme eshop inovovali, navázali jsme spolupráci s externími specialisty a vytvořili jsme fungující firmu s několika zaměstnanci, která se stále rozrůstá. Proč jsme se ale rozhodli zrovna pro párty doplňky a dekorace?

Jsme kolektiv mladých lidí a stejně jako všichni ostatní se rádi bavíme a stejně jako většina při tom chceme vypadat co nejlépe. Na každou oslavu patří jiné dekorace, jiný kostým a jiné doplňky a právě to nás na tom baví! Proč jsme ale založili tento eshop?

Protože jsme na konci roku 2016 pořádali oslavu a párty dekorace a dopňky jsme nakupovali u (nyní) konkurence. Překvapila nás délka dodací lhůty, malý sortiment a především špatná kvalita služeb a komunikace. Právě proto, že kvalita služeb je jedna z věcí, na kterých si zakládáme (i v našem korálkovém eshopu), jsme přišli s myšlenkou založit eshop Stylová párty, který bude:

  • - vstřícný ke svým zákazníkům
  • - nabízet pouze kvalitní zboží od evropských dodavatelů a výrobců
  • - komunikovat se zákazníky včas a na úrovni
  • - přehledný a uživatelsky přívětivý
  • - konkurovat zaběhlým eshopům a to nejen vyšší kvalitou, ale i nižší cenou
  • - splňovat veškeré vaše představy o pohodlném nákupu na internetu

Opakuji jsme novým hráčem na trhu a proto bychom Vás chtěli vybídnout k trpělivosti. Nabídku sortimentu budeme stále a rychle rozšiřovat. Pokud byste chtěli něco co v nabídce není, kontaktujte nás na email: info@stylovaparty.cz, nebo telefonicky (kontakty v patičce eshopu) a velice rádi Vám vyhovíme naskladněním nových věcí za lepší cenu.

Děkujeme za pozornost při čtení našeho úvodního článku a těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Tým Stylová párty

Komentáře:

Okomentujte článek, Váš názor nás zajímá!